Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instalator frigotehnist covasna

Salariu confidenţial
ID 824268
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal
Studii medii (de preferință frigotehnice sau tehnice), experiență în domeniul tehnic;
Posesor carnet de conducere cat.B;
Disponibilitate pentru un program dinamic;
Dorința de afirmare în cadrul unei firme în plină dezvoltare;
Abilități de comunicare bune.

Descrierea jobului
Puneri în funcțiune echipamente profesionale frigorifice, gastronomice și aer condiționat. Asigurarea funcționării și întreținerii în condiții optime a echipamentelor din zona alocată, conform standardelor organizației.

Se oferă:
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- salariu fix + bonusuri în funcție de realizări, bonuri de masă;
- dotări si instruiri specifice activității.

CROWN COOL
ID 824268