Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Rectificator - Automotive

Salariu confidenţial
ID 878427
acum 3 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Producție,    Cablaje / Automotive

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare

Responsabilități:
- Responsabil pentru rectificarea pieselor unicate pentru producție;
- Monitorizarea și ajustarea parametrilor de rectificare pentru a asigura toleranțele cerute;
- Realizarea setărilor mașinii de rectificat conform specificațiilor primite;
- Verificarea calității pieselor prelucrate;
- Menținerea și curățarea echipamentului de lucru.

Cerințele postului:
- Experiență de minimum 2 ani într-un post similar;
- Experiența în rectificarea cilindrică exterior – interior și plan – profil;
- Absolvent de școală profesională/ liceu cu profil mecanic;
- Disponibilitatea de a lucra în 2 schimburi;
- Responsabilitate și spirit de echipă.

Beneficii:
- Tichete de masă în valoare de 40 lei/ zi lucrătoare;
- Cantină - ia o pauză și bucură-te de o masă în cantina noastră. Îți oferim o subvenție zilnică;
- Abonament medical și cabinet medical în incintă - vei beneficia de un abonament medical premium prin rețeaua Regina Maria;
- Prime de sărbători - de Paște, Crăciun și în timpul lunilor de vară;
- Bookster - Ești un cititor pasionat? Atunci poți împrumuta cărțile tale preferate din Biblioteca Bookster;
- Bonusuri de recomandare - Încurajează-ți prietenii să se alăture viitorului nostru electrificat și te vom răsplăti cu un bonus;
- Transport gratuit – Prin intermediul autobuzelor puse la dispoziție de către companie pentru angajați în timpul orelor de muncă.

Vatamaniuc Jennifer
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878427