Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Gestionar magazioner
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări / Administrativ / Logistică
Salariu: confidenţial
Acum 4 zile Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Instalator in constructii
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Electrician producție Alba
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Producție / Mentenanță / Instalații
Angajam roller in tipografie
Full time  |  Producție
Salariu: 3.750 LEI
Electrician in instalatii electrice in constructii
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 5.000 LEI
Acum 5 zile Brasov, Brasov
JobZZ.ro

Angajam agent livrator

3.500 LEI
ID 878798
acum 3 luni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Transport

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal:

(OBLIGATORIU) : Deții permis de conducere categoria B;
Cazier judiciar și rutier fără antecedente penale;
Cunoștințe operare PC;
Ești responsabil și îți dorești stabilitate;
Ești harnic și motivat, dispus la efort (situații excepționale);
Abilități de comunicare, bună organizare;
Caracter integru, corectitudine;

Responsabilități:

Livrarea produselor cu respectarea planificării orare stabilite, între punctele de lucru ale companiei (în interiorul orașului Brașov) conform solicitărilor;
Pregătire și verificare marfă;
Vei răspunde de integritatea mărfurilor transportate ( rame de vedere, lentile de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii);
Vei avea activități de depozit (curățenie, gestionare zonă alocată);
Verificare facturi, avize; întocmire procese verbale;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv
Abonament rețea de sănătate privată
Discount pentru tine și familia ta la achiziționarea produselor din portofoliul OPTIMAC
Prime de sarbatori
Liber de ziua ta de naștere (zi plătită)
Bonus recomandare colegi noi
Contract de muncă perioadă nedeterminată
Mașină serviciu
Program de lucru: 8h/zi ( 9:00 – 17:00)

Descrierea companiei

OPTIMAC este o firmă de optică medicală cu capital 100% românesc, înființată în anul 2011 în Brasov, care oferă servicii și produse de profil: rame de vedere, lentile de ochelari, ochelari de soare, lentile de contact și accesorii.

În primii 10 ani de activitate am produs și livrat peste 120.000 de ochelari de vedere, am deschis 8 puncte de lucru și suntem firma de optică medicală numarul 1 in Brașov, conform Topului Național Al Firmelor, emis de Camera de Comerț și Industrie Brașov, edițiile XXIV și XXV.
În prezent avem 8 magazine deschise în Brașov, unul în București și suntem într-o continuă expansiune.

Daca îți doresti să performezi alături de o echipă tânară și recunoscută pentru profesionalism, te așteptăm alături de noi să creștem frumos împreună.