Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam frigotehnist/Electromecanic

Salariu confidenţial
ID 878576
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Junior/Entry Level

SC NORDTEC SRL Brasov este o firma care proiecteaza produce vitrine si rafturi frigorifice.

Candidatul Ideal
Curs frigotehnist, electromecanic – reprezinta un avantaj
Seriozitate si corectitudine;
Disponibilitate la deplasare in interes de serviciu
De preferat, experienta intr-o pozitie similara de minim 2 ani.

Descrierea jobului
Service si punere in functiune a echipamentelor comercializate.
Desfasurarea activitatilor de montaj si intretinere a echipamentelor comercializate.
Asigurarea serviciilor de mentenanta a echipamentelor comercializate de catre companie;
Capacitatea de a interveni la solicitarea clientilor, in locatiile acestora, in vederea remedierii defectelor aparute la echipamente;
Completarea cu responsabilitate, atentie si corectitudine a proceselor verbale de interventie;
Oferirea de informatii necesare clientilor, cu privire la defectele constatate si modul de remediere a acestora, dupa caz;
Oferirea de feedback, cu privire la diverse situatii care pot aparea, legate de echipamente si de interactiunea cu clientii;
Abordarea unei atitudini profesioniste in relatia cu clientul, integritate si confidentialitate.

Program de lucru full-time într-un schimb 7:30-16:30 cu o oră pauză; Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată; Concedii conform legislației; Ore suplimentare achitate; Tichete de masă; Salariul atractiv.

Nordtec Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878576