Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician masini si utilaje

Salariu confidenţial
ID 877125
acum 2 săptămâni
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Prezentare post si responsabilitati :
- supravegheaza instalatiile si utilajele si efectueaza reglarea acestora cu respectarea timpilor prevazuti de client sau de normativele interne
- garanteaza pastrarea sculelor si dispozitivelor primite in dotare pentru lucru si controleaza gradul de eficienta a acestora,
- efectueaza toate operatiile de intretinere periodica si in caz de necesitate efectueaza intretinerea sculelor, dispozitivelor, masinilor si instalatiilor conform instructiunilor din manualele de utilizare a acestora sau conform graficului intern de executie a lucrarilor de intretinere periodica,
- executa lucrari de reparatii si montaj subansamble,
- executa operatii de electrica, conexiuni, legaturi la retea, automatizari sigurante, curent trifazat, curent monofazat
- lucrarile de reparatii se executa prin operatii uzuale de lacatuserie (ajustare, gaurire),
- executa si alte operatii anexe care intervin in cadrul fluxului de fabricatie in conformitate cu documentatia tehnica.
- Gestioneaza documentatia de intretinere a masinilor si utilajelor
- Respecta normele de calitate specifice.
Cerintele Postului:
- absolvent de studii medii,tehnice cu sau fara experienta, se ofera scolarizare si instruire in cadrul companiei
- cunostinte operare PC
- disponibilitate de lucru in 2 schimburi
- cunostinte de electrica si electronica ( constituie avantaj)
- cunostinte limba italiana nivel incepator/mediu ( constituie avantaj)
- cunostinte de mecatronica, hidraulica, pneumatica si mecanica ( constituie avantaj )
Beneficii:
- ore suplimentare platite 200%,
- Spor vechime in munca 5%
- Spor de noapte 25%
- tichete de masa,
- abonament servicii medicale private,
- prime de productivitate,
- prime acordate conform contractului colectiv de munca (De Paste si Craciun),
- transport asigurat pe ruta Zarnesti - Brasov, Intorsura Buzaului-Brasov
- decontarea transportului din afara localitatii pe rutele neacoperite.

Contactează utilizatorul

Sc Cobo Int.E. E. Srl | COBO INTERNATIONAL EAST EUROPE S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 877125