Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Terapeut corporal cu experienta Clinica Dr Negoita

Salariu confidenţial
ID 826368
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Sport / Frumuseţe

Angajam terapeut corporal cu experienta!
Candidatul ideal:

Persoana potrivita pentru noi iubeste sa activeze in domeniul Medical - Estetic, are minim 1 an experienta in domeniu, abilitati in vanzari si dorinta de perfectionare continua.

Apreciem colegialitatea si profesionalismul, initiativa si mai ales pasiunea, si ne dorim de la tine:
- Seriozitate, responsabilitate, prezenta placuta
- Spirit de echipa, atitudine deschisa si pozitiva

Sarcini si responsabilitati:

Efectuarea de proceduri specifice centrului:
• Diagnosticare corporala
• Intocmirea planului de tratament recomandat
• Tratamente corporale cu aparatura performanta:
VelaShape III, Criolipoliza Cooltech, Laser dioda Elysion PRO
• Urmarirea sedintelor si a rezultatelor
• Evidentierea rezultatelor pas cu pas
• Masurarea corecta
• Recomandari pentru acasa
• Recomandari post tratament
• Mentenanta aparatelor
• Prezentarea ofertelor centrului
• Alte activitati necesare bunei functionarii a clinicii

Beneficii:

- Pachet salarial si bonusuri in functie de experienta si performante
- Acces la terapiile centrului
- Traininguri de specialitate suportate de catre angajator
- Mediu de lucru placut
- Parcare asigurata
- Colaborare pe termen lung

www.drnegoita.ro
Clinica Dr. Negoita, situata in incinta RIN Grand Hotel, Galeria Comercială, Parter,
sos Vitan-Barzesti, Nr 7D-7E, Sector 4, București

Madalina Draghia
ID 826368