Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Stivuitorist

Salariu confidenţial
ID 822328
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Cerinte:

Experienta pe un post similar min. 1 an;

Atestat de stivuitorist- autorizat ISCIR;

Cunostiinte de utilizare a documentelor fiscale;

Spirit organizatoric;

Persoana corecta, dedicata, serioasa ,cu simt al raspunderii;

Carnet de conducere cat.B (avantaj).

Responsabilitati:

Receptia cantitativa si calitativa a produselor comercializate;

Pregatirea materialelor pe baza facturii fiscale;

Verificarea cu atentie a materialelor predate catre client;

Asigura incarcarea si descarcarea marfii cu ajutorul motostivuitorului;

Activitati de manipulare a marfii in depozit;

Gestionarea corecta a stocurilor;

Gabi | Regency Company
ID 822328