Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Picker Depozit

2.500 LEI
ID 815006
acum 2 zile
Stefanestii De Jos, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Cerințe:

Minim 10 clase finalizate;
Cel putin 1 an experienta pe un post similar;
Atentie la detalii;
Abilitati matematice de baza;
Seriozitate, atitudine profesionala, lucru in echipa;
Calificarea de Stivuitorist constituie avantaj.
Condiții:

Salariu motivant;
Bonus lunar ;
Bonus anual;
Ore suplimentare platite cu spor de 100%;
Tichete de masa;
Abonament medical la o clinica privata;
Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor;
Transport la si de la locul de munca.

Responsabilități:

Participarea la operațiuni de recepție a mărfii;
Manipularea și așezarea produselor în spațiile special destinate, în funcție de sortimente;
Asigurarea depozitării mărfurilor în condiții de siguranță;
Selectarea și ambalarea mărfurilor conform comenzilor;
Participarea la încărcarea / descărcarea mărfurilor în / din autovehiculele de livrare;
Participarea la operațiuni de inventariere a mărfii;
Menținerea și asigurarea curățeniei în depozit.

GoldenFish
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815006