Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Îngrijitor spații verzi

2.000 LEI
ID 821920
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Nivel carieră

Necalificat

Căutam ingrijitor de spatii verzi, proprietate privată, București (sector 2)

Program de 8h/zi

Descriere Responsabilități:

Ingrijirea si intretinerea spațiului verde (colectarea deseurilor, cosirea ierbii, intretinerea si raspunderea fata de utilajele din dotare, repararea bancilor, gardurilor etc);
Executarea la timp a lucrarilor cerute si aprobate de administratie;
Obligatia de a raporta imediat administratorului orice neregula (furturi, disparitii).
Cerinte:

Disponibilitate si flexibilitate;
Implicare activa;
Confidentialitate in ceea ce priveste locul de munca
Detalii la nr: 0758 712 739

Lavinia
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821920