Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant vanzari Service GSM IT

3.000 LEI
ID 853873
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Telecomunicaţii,    IT

Full time

Nivel carieră

Student,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Device Center angajeaza consultant de vanzari.

Descrierea postului

Interactiunea cu clientii magazinului.

Prelaurea in service si predarea catre clienti a produselor.

Vanzarea de accesorii.

Mentinerea stocului de produse.

Cerinte:

Studii medii

Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;

Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu constituie un avantaj

Cunoaştiinte operare calculator

Personalitate dinamică, comunicativă, organizată.

Pachet salarial

Intre 3000 - 4500 ron, in functie de experienta.