Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Consilier manager pe vanzari

Salariu confidenţial
ID 816782
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Tip job

Alt tip

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerințe:

- Constituie avantaj experienta de peste 3 ani in vanzari ;

- Foarte organizat si atentie la detalii;

- Comunicare excelenta, cu putere mare de a asculta fara a se pierde controlul;

- Capacitate de concentrare;

- Atitudine pozitiva si prietenoasa atat cu clientii cat si cu colegii;

- Rapiditate in executare sarcinilor.

Responsabilități:

- Atragerea de clienti noi, semnarea de contracte, creativitate si inovatie in gasirea de solutii;

- Cunoasterea amanuntita a tuturor aspectelor contractuale si personale per client (produse de tipar si promotionale, caracteristici persoana de contact, periodicitatea comenzilor, etc);

- Imbunatatirea continua a vanzarii catre clienti existenti - latura proactiva (tiraje mai mari, preturi mai bune);

- Relationare excelenta cu echipa de proiect.