Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam Electrician. Salariu motivant, prime / bonusuri de performanta
Full time  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum 9 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Frigotehnist în abator de păsări
Mentenanță / Instalații
Acum 3 zile Bocsa, Caras-Severin
Angajam instalatori cat mai repede
Salariu: 6.000 LEI
Angajam Electricieni. Salariu motivant, prime / bonusuri de performant
Salariu: 5.000 LEI
Electrician producție și fermă de creștere păsări Bocșa
Full time  |  Junior/Entry Level / Mid-Level  |  Agricultură / Silvicultură / Mentenanță / Instalații / Producție
Acum 2 săptămâni Bocsa, Caras-Severin
JobZZ.ro

Asistent Manager - Jurist

5.000 LEI
ID 878581
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Drept

duplicate

1

Studii Universitare, minim 3 ani experienta in domeniu, (experienta in domeniul constructiilor constituie avantaj); Cunostinte operare PC: Word, Excel; Cunostinte despre legislatia nationala specifica; Excelente abilitati de comunicare, analiza si organizare; Spirit de initiativa, implicare, eficienta; Abilitati de gestionare sarcini multiple; Capacitatea de a lucra independent sau in echipa; Aptitudinea de a redacta intr-o maniera clara si succinta documente; Aptitudini de comunicare si negociere
Descrierea jobului
Intocmire contracte comerciale si acte aditionale la contractele in desfasurare; interpretarea dpdv juridic a diferitelor documente ; depunere si urmarire solicitari catre institutiile statului. Salariul 5000 lei net, locatia- Calea Plevnei 141C Publi24_1687425512