Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam secretara administrativ-contabilitate

2.000 LEI
ID 840498
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

General Consulting VPG este o companie cu o activitate in domeniul principal administrare imobile. Ulterior, din dorinta de a oferi servicii complete aceasta s-a dezvoltat si in domeniile: inchirieri, achizitii, vanzari, dezvoltare imobiliara, etc.. Astfel ne putem lauda cu o experienta de peste 15ani in domeniul imobiliarelor.
Activitatea noastra se desfasoara in mare parte in Bucuresti si Ilfov, atunci cand vorbim despre serviciile prestate (consultanta, proiectare, comercializare, administrare).

Candidatul ideal poate fi o colega care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
* Persoana cu atitudine pozitiva, cu spirit de echipa, dinamica, seriasa, ordonata si eficienta in organizarea activitatii,
* Abilitati de lucru in echipa si multi-tasking,
* Cunostiinte medii de limba engleza (scris si verbal),
* Cunostinte de operare pachet Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
* Cunostinte minime de operare softuri contabilitate primara,
* Permis de conducere categoria B (reprezinta un plus),
* Studii superioare in domeniul juridic sau economic (reprezinta un plus).

Descrierea postului :
* Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice,
* Asigurarea de support tuturor departamentelor,
* Preluarea si intampinarea persoanelor straine, conform protocolului companiei,
* Inregistreaza, comunica si arhiveaza toate documentele cu care intra in contact, pastrand o buna ordine si o buna evidenta a acestora,
* Verificarea si efectuarea anumitor plati catre utilitati,
* Centralizarea si structurarea informatiilor interne,
* Dimensionarea necesarului si asigurarea aprovizionarii, gestionarea consumabilelor de birotica, obiecte de inventor, materiale de curatenie si a produselor de protocol,
* Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat si contabilitate primara,
* Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor in cadrul companiei cu diversi client, furnizori, etc,
* Supravegherea angajatilor si lucrarilor din teren,
* Cercetare, informare, colectare date despre viitoarele proiecte.

-Program flexibil 4h / 8h.
Salariu de inceput de la 2.000lei cu crestere progresiva la 3luni sau in functie de acomodare si rezultate.
-Posibilitate de sustitnere educationala (sustinere studii superioare, master).
-Posibilitate cazare si masa (in locatiile proprii).
Sediu birou de lucru situat pe Bd. 1Decembrie 1918, nr 4a - cladirea Smart Business Center Bucuresti-
-Masurile de siguranta impotriva infectarii covid 19 sunt respectate. Mediu de lucru in siguranta cu birou individual.

Pentru detalii va rugam apelati nr de tel 0736.unu88.9sase9

Georgescu | General Consulting VPG
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 840498