JobZZ.ro

Sales manager partener global business vodafone

Salariu confidenţial
ID 878864
acum 3 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Full time

duplicate

1

Candidatul Ideal
Ce cautam?

Cautam o persoana dinamica, dornica sa urmeze o cariera in vanzari si pregatita sa lucreze cu pasiune si seriozitate ;

Concret, daca ai:

Experienta in vanzari, minim 1 an/reprezinta un avantaj- VANZARE CALL CENTER
Atitudine pozitiva, seriozitate, perseverenta
Te poti adapta rapid la diverse tipuri de personalitate;

Abilitati excelente de comunicare si negociere telefonic
Dorinta de dezvoltare, orientat catre solutii
Fire prietenoasa, seriozitate, diplomatie, punctualitate
Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a atinge obiectivele dorite

Te asteptam sa aplici pentru acest job!

Descrierea jobului
Ce asteptam de la tine?

Persoana pe care o cautam ne dorim sa prezinte abilitati in domeniul vanzarilor, astfel incat sa oferim clientilor o experienta bazata pe incredere si parteneriat.
Ai o buna capacitate de comunicare si interactiune la telefon
Sa prospectezi piata persoanelor juridice-vei avea o baza de date
Sa promovezi produse si serviciile catre persoanele juridice Telefonic
Sa identifici nevoile clientilor si propui cele mai bune solutii -
Sa atingi si depasesti obiectivele de vanzari(target)
Sa vrei sa cunosti foarte bine produsele si serviciile si sa fii la curent cu tendintele industriei

Cu ce venim noi catre tine?

Program hybrid
Mai întâi vei învăța procesle și fluxurile noastre de lucru. Apoi vei incepe să preiei apelurile, oferindu-le clienților suportul necesar și informațiile corecte

Oportunitatea de a lucra într-un mediu modern, dinamic și prietenos, alături de o echipă dedicată și experimentată

Salariu fix si o grila motivanta de comisionare, in functie de performanta
Laptop, telefon
Acces in platforma Vodafone;
Programe de training
Sprijin constant pe parcursul activitatii

Descrierea companiei
Cine suntem?
Suntem o Echipa tanara,partener Global Business Vodafone in plina dezvoltare
Investim permanent in tehnologie, insa in primul rand in oameni, echipa fiind cea mai valoroasa resursa pe care o avem.
Cu noi poți să fii tu însuți, să împărtășești inspirație, să îmbrățișezi noi oportunități, să prosperi
și să faci o diferență reală.

Motivarea colegilor nostri ne preocupa continuu, astfel incat oferim pachete de compensatii si beneficii extrem de atractive pentru a le stimula performanta, dar totodata investim in fiecare dintre ei.
De aceea, am dezvoltat si o curricula complexa de traininguri & workshopuri, prin care ii ghidam in a-si consolida cariera, promovand mereu intern.
Mai mult decat atat, integram principiile Work & Fun in activitatea noastra de zi cu zi si simultan ne respectam cu zambetul pe buze promisiunile aduse partenerilor si clientilor nostri .
Alături de dinamism şi diversitate, experienţa acumulată a fost şi va fi întotdeauna piatra de temelie a calităţii serviciilor oferite.
Cu pasiunea si energia noastră, suntem agili în a răspunde provocărilor şi schimbărilor. Atitudinea noastră – „noi putem (can do)” – ne permite să ne concentrăm pe oferirea de soluţii şi îndeplinirea asteptărilor tuturor părţilor interesate.

Promovăm diversitatea ca unul dintre aspectele de bază ale culturii noastre corporative. Fondul diversificat şi prezenţa grupului în diferite regiuni ne permit să avem o viziune de ansamblu din multiple perspective, să gândim „out of the box” şi să fim creativi.
Suntem o echipa de oameni dedicati, mereu cu zambetul pe buze si te vrem in Echipa noastra!