JobZZ.ro

Sales Manager.....

Salariu confidenţial
ID 877336
acum 5 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Management

Nivel carieră

Mid-Level

Post disponibil: Sales Manager
Locație: București

Responsabilități principale:
• Identificarea și prospectarea activă a clienților noi în vederea extinderii portofoliului de clienți.
• Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
• Prezentarea produselor și serviciilor companiei într-un mod profesionist și persuasiv.
• Negocierea și încheierea contractelor de vânzare, asigurându-se că obiectivele de vânzare sunt atinse.
• Monitorizarea tendințelor pieței și furnizarea de feedback pentru îmbunătățirea strategiilor de vânzare.
• Raportarea regulată a activității și a rezultatelor echipei de conducere.
Cerințe:
• Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul ultrasonografiei.
• Abilități excelente de comunicare și negociere.
• Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor.
• Capacitatea de a lucra de sine stătător și în echipă.
• Permis de conducere categoria B.
Beneficii:
• Pachet salarial competitiv, format din salariu fix și bonusuri în funcție de performanță.
• Mașină de serviciu și alte avantaje legate de deplasările în teren.
• Oportunități de avansare în carieră în cadrul companiei.
• Mediu de lucru dinamic și susținător.
Cum aplicați:
• Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa [email protected] .
Global Medical Solutions promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților. Toate informațiile furnizate vor fi tratate cu confidențialitate.
Prin trimiterea candidaturii dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor personale în conformitate cu legislația privind protecția datelor.
Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a deveni parte din echipa noastră dinamică de vânzări!