Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant comercial

Salariu confidenţial
ID 851213
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Cerinte
Candidatul ideal:
Studii superioare (tehnice, comerciale-reprezinta un avantaj)
Experienta 5 ani in domeniu digitalizarii/digitizarii (reprezinta avantaj)
Abilitati de vanzare, ofertare, negociere
Cunoasterea legislatiei comerciale, tehnici de vanzare, negociere in sisteme informatice integrate
Limba engleza- nivel avansat
Abilitati bune de relationare si comunicare, planificare si organizare
Persoana receptiva, punctuala, responsabila
Gandire analitica, logica, concentrare, implicare, rezistenta la stres
Permis conducere: categ. B.

Responsabilitati / Realizari

Promovarea produselor si serviciilor oferite de catre companie in vederea dezvoltarii relatiilor comerciale cu clientii
Identificarea pietei noi si a oportunitatilor de afaceri
Transmiterea ofertelor catre clienti, urmarirea activitatii clientilor din portofoliu si a canalelor repartizate
Planificarea, organizarea, coordonarea si controlul operatiilor si activitatilor specifice
Efectuarea activitatii de pre vanzare (identificare contacte/realizare baze de date potentiali clienti, prezentare, contractare)
Capacitatea de a lua decizii, obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor

Oferim:

Salariu fix+comision vanzari
Tichete de masa
Asigurare medicala privata
Masina de serviciu
Laptop/telefon
Bonus de performanta
Acces la un program de dezvoltare personala si profesionala
Concediu de odihna extins, in functie de vechimea in munca
Prime de sarbatori.

Asteptam cv-urile voastre pe adresa de mail: monica.albu@ezipper.ro

Zipper Services | Zipper Services
ID 851213