Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanic ucenic utilaje de constructii

Salariu confidenţial
ID 812907
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descrierea postului:
Postul presupune activitati specifice de reparatii utilaje (excavatoare, incarcatoare frontale, buldozere, buldo-excavatoare, mini incarcatoare, compactoare, etc.) la sediul clientului sau in atelierul nostru.

Cerinte:
- studii tehnice (absolvent de scoala profesionala si/sau liceu cu profil mecanica sau electrica).
- disponibilitate la deplasari
- pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic
- cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj)
- spirit de initiativa si cooperare
- permis de conducere categoria B(constituie avantaj)

Beneficii:
- salariu motivant (in functie de abilitati)
- lucru intr-o echipa de profesionisti, dinamica si bine pregatita, dispunand de echipamente si scule noi si de ultima generatie

Despre Fix Utilaje:
Fix Utilaje este o companie ce activeaza in domeniul reparatiilor utilajelor de constructii, nacelelor si a macaralelor mobile. Suntem parteneri cu cei mai mari distribuitori de piese de schimb.
Reparam cu predominanta marcile CAT, Volvo, Liebherr, Merlo dar in acelasi timp si CASE, Komatau, JCB, Hitachi, Bobcat, Manitou, Kramer, Hyundai, Kobelco, New Holland.

Ne puteti contacta prin intermediul adresei de email (pentru a trimite CV) sau a numarului de telefon din anunt. Deasemenea ne puteti lasa un mesaj prin aplicatie si va vom contacta in cel mai scurt timp.

Fix Utilaje Service SRL | Fix Utilaje Service SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 812907