Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Livrator/Curier TAZZ by eMag

5.000 LEI
ID 856297
acum 4 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Temporar,    Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal

Persoana proactiva, dinamica, bine orientata in spatiu dar mai ales rezistenta la stres
- Minim 16 ani;
- Carnet categoria B (pt auto, scuter) sau bicicleta
- Sa dispuna de mijloc de deplasare propriu (autoturism, trotineta electrica, scuter). Pentru cine nu dispune de mijloc de deplasare.
Descrierea jobului

- Program flexibil
- Venituri competitive, variabile in functie de disponibilitatea dvs, numarul de comenzi lucrate si/sau ore lucrate
- Contract de munca / colaborare PFA sau SRL. Pentru cine este interesat de PFA sau SRL, le putem infiinta de la zero
- Training si asistenta continua, 24/7
- Plata per cursa, compusa din parte fixa + dinamica
- Bonusuri saptamanele si lunare care variaza in functie de performante
- Concursuri interne pe flota
- Oferim SCUTERE spre inchiriere !

ZMFCompany | ZMFCOMPANY
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 856297