Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instalator Sanitar

3.600 LEI
ID 820294
acum 6 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări,    Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Candidatul ideal:

Sudinstal este in cautarea unui tanar motivat si ambitios, care sa se alăture unui mediu dinamic si plin de oportunitati de dezvoltare.

Cerinte:

- Permis de conducere categoria: B
- Cazier judiciar si auto fără înscrisuri
- Domiciliu în Sectorul 4, Popesti-Leordeni sau Sectorul 3
- Experienta in domeniu: minim 5 ani

Descrierea jobului:

- Lucrul cu tevi cupru, ppr, pexal, pp, pvc
- Schimbat robineti. baterii, WC-uri, cazi, sifoane pardoseala, etc.
- Montaj masini de spalat rufe si vase (inclusiv incorporabile), calorifere, centrale, etc.
- Utilizare echipamente pentru servicii de desfundări si carotaj
- Conducere autovehicul firma la locul interventiei
- Intocmire documente aferente finalizării unei lucrări (chitante și procese verbale)

Ce iti oferim noi:

- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Program normal de lucru: Luni-Vineri 8h/zi
- Bonus de performanta
- Bonuri de masa
- Masina de serviciu
- Telefon de serviciu
- Bonusuri pentru zile de naștere și sărbători legale

Esti interesat de propunerea Sudinstal?
Contacteaza-ne la nr. de telefon: 0736047336 sau trimite-ne CV-ul tau!

Descrierea firmei:

Sudinstal reprezinta soluția pentru toate problemele din zona instalațiilor sanitare. Este o companie în continua dezvoltare care promovează servicii de calitate superioara.
www.sudinstal.ro

Sudinstal
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820294