Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator call center preluare comenzi telefonice

3.000 LEI
ID 877058
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Nivel carieră

Fără studii superioare

duplicate
1

Echipa eGospodarul.ro din Voluntari se mareste

Salut! Te invitam sa te alaturi echipei eGospodarul.ro

Ce ne dorim de la tine?

- Foarte bune abilitati de comunicare verbale si scrise
- Stapanirea limbii romane la nivel impecabil
- Abilitatea de a invata lucruri noi intr-un timp relativ scurt. Inclinarea catre tehnologie este un plus.
- Abilitatea de a asculta si intelege contextul unei situatii
- Abilitatea de a oferi solutii intr-o maniera simpla, eleganta, profesionala
- Adaptabilitate si entuziasm pentru rezolvarea task-urilor zilnice, dar si creativitate pentru a gasi solutii rapide in situatii noi.

Descrierea jobului
- Preluarea comenzilor telefonice si a sesizarilor din partea clientilor
- Consilierea clientilor cu profesionalism si promovarea produselor din magazinul online
- Administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online, operarea facturii, generarea si transmitere AWBului;
- Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.
- Colectarea feedback-ului clienților pentru a ne ajuta să îmbunătățim calitatea serviciilor oferite.

Beneficii:

- Pachetul salarial net 2800- 3000 lei
- Prime sarbatori,
- Posibilitate de crestere salariala in functie de competente si implicare
- Discount la produsele comercializate de firma
- Echipa tanara si mediu familiar de lucru

Atentie! Locatia punctului de lucru este in comuna Voluntari Judetul Ilfov Complex Smart Flora Expo

- POSTUL NU ESTE REMOTE

Persoana de contact Catalin: 0770 547 609
lajumate.ro

Magazinul Gospodariei
ID 877058