Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Livrator GLOVO- Bucuresti

10.000 LEI
ID 878886
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

duplicate

1

Intra Interim, agent de munca temporara autorizat de catre Ministerul Muncii, activeaza pe piata de recrutare din 2018. Suntem prezenti atat in Romania, cat si in Franta, Belgia si Germania pentru ca misiunea dvs sa fie un adevarat succes!

Intra Interim recruteaza Livratori GLOVO pentru Bucuresti. Se va lucra în regim de colaborare, pe bază de PFA sau SRL.

Cerinte:

să ai capacitatea de muncă
să ai permis auto, categoria A sau B, dacă dorești să faci livrările pe scuter, motocicletă sau mașină
să ai experiență în traficul din București și să cunoști legislația rutieră chiar dacă optezi pentru bicicleta electrică
să ai disponibilitate zilnică pentru cât mai multe ore de preluat și livrat comenzi
să fii o persoană punctuală, serioasă și amabilă cu clienții
Responsabilitati:

Preluare din aplicație a comenzilor
Livrarea la timp a comenzilor
Menținerea unei relații politicoase cu clienții
Ofertă și condiții de muncă:

Veniturile totale (incluzând aici bonusuri și tipsuri) estimate pentru fiecare lună de muncă, pentru livrarea pe scuter sau mașină sunt de 7000 - 10000 RON
Dacă nu ai propria ta bicicletă sau scuter, le poți închiria de la noi
Contract de colaborare, pe bază de PFA sau SRL.
Se percepe comision de administrare de 10%
Contactează-ne pentru mai multe detalii la numerele de telefon: 0745 988 029 / 0751 164 584 sau 0751 011 654, în intervalul orar 10:00-17:00 de luni până vineri.

Prin apelarea numerelor de telefon afisate in anunt sau prin trimiterea de mesaje catre acestea va exprimati in mod liber si neechivoc consimtamantul privind furnizarea informatiilor necesare derularii procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimtamantul poate fi retras oricand. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea prelucrarii pe baza consimtamantului inainte de retragerea acestuia.

Raluca Gheorghe | HR INTRA INTERIM S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878886