Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Front Desk Officer

Salariu confidenţial
ID 863668
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Limbi străine
Engleză

Clinica Dentara, oferă spre ocupare un post de Receptionera

Cerinţele candidatului:
Studii medii/superioare;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit – cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
Cunoaşterea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Ţinută business;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate;
Atentie la detalii si abilitati excelente de comunicare
Descrierea postului :
Asigură un flux informaţional eficient între departamentele companiei;
Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
Înregistrarea documentelor externe primite prin e-mail, curier;
Înregistrarea documentelor interne şi distribuirea lor către departamentele respective;
Menţinerea relaţiilor cu furnizorii (papetărie, telefonie mobilă, etc.);
Programari, incasari, raportari;
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;
Beneficii :
Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;
Locatie ultracentrala
Program de lucru full time

RIADENT MEDICAL
ID 863668