Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent manager

Salariu confidenţial
ID 847561
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

CERINȚE
• Fire amabilă, sociabilă, dinamică, responsabilă, spirit de echipă, cu abilități de comunicare bine dezvoltate
• Studii superioare finalizate
• Cunoștințe despre pachetul Microsoft Office
• Capacitate de organizare și prioritizare a responsabilităților
RESPONSABILITĂȚI
• Derulare activități specifice zonei de recepție: întâmpinare vizitatori, preluare/ redirecționare apeluri, gestiunea corectă a corespondenței companiei
• Oferire suport în editarea diferitelor documente solicitate de Managementul companiei
• Gestionare rezervări săli de meeting și asigurare protocol aferent
• Program de lucru luni-vineri (09,00 – 17,30), cu 30 minute pauză de masă
BENEFICII
• Salariu fix
• Contract pe perioadă nedeterminată
• Posibilitate de avansare în cadrul companiei
• Mediu plăcut de lucru
Locatie: București, Sector 6, Splaiul Independenței 315 – 319, în incinta Sema Parc

Asteptam candidatura, impreuna cu CV-ul, la adresa de mail [email protected]

Ana - Maria Oancea
ID 847561