Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent Departamentul Tehnic

2.300 LEI
ID 833420
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Assistant manager tehnic:

Companie de Transporturi Max Club Logistics , angajeaza Asistent Manager.
Suntem in cautarea unei persoane pasionate de munca cu oamenii, cu initiativa, ce poseda excelente abilitati de comunicare si leadership.

Responsabilitati:
• Centralizarea documentelor si contractelor, intocmirea si mentinerea la zi a situatiilor/rapoartelor privind activitatea conducatorilor;
• Facturare curse;
• Tine evidenta valabilitatilor avizelor medicale si psihologice ale conducatorilor auto;
• Evidenta scadentelor furnizori/clienti;
• Intocmeste documentatiile necesare pentru obtinerea diferitelor autorizatii.

Cerinte:
• Persoana cu atitudine pozitiva, cu spirit de echipa, dinamica, serioasa, ordonata si eficienta in organizarea activitatii;
• Experienta pe un post similar;
• Cunostinte bune de operare PC, pachet MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);
• Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat;
• Capacitate de multi-tasking precum si atentie la detalii;
• Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;
• Abilitati de comunicare si relationare;

Beneficii:
• Conditii de salarizare bune, in functie de experienta.
• Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus, te invitam sa aloci timp si pentru detalii privind responsabilitatile deoarece esti cu un pas mai aproape de a te alatura echipei Max Club Logistics.
Trimite CV la adreas de mail hr@maxclublogistics.ro sau contacteaza-ne la numarul: 0741252240.