Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam mecanici auto multimarca

Salariu confidenţial
ID 843686
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

ANGAJAM MECANIC AUTO - MULTIMARCA

SERVICE CICLOP - Societate sub conducerea Primariei Capitalei

Descrierea postului

Cerinte:

-Cunostinte tehnice in domeniul auto

-Persoana ambitioasa, dornica sa invete domeniul auto

Reprezinta avantaje:

-Experienta pe un post similar

Responsabilitati:

• Realizeaza reparatiile necesare la mijloacele auto;

• Completeaza documentele pentru evidentierea interventiilor efectuate si le preda la timp catre compartimentele autorizate;

• Raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor.

Beneficii:

*Contract de munca

*Mediu de lucru prietenos si competitiv

*Oportunitatea de a acumula experienta in domeniu

*Condiiti de lucru foarte bune: post de lucru propriu, echipat complet

*Pachet salarial motivant + tichete masa

*Oportunitatea de a te dezvolta in cadrul celui mai mare service auto din Romania

Service Ciclop
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 843686