JobZZ.ro

Angajam instalatori termice-sanitare

4.000 LEI
ID 816320
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere Casa si gradinaFirma noastra SC MASTER GAZ SRL a decis sa isi mareasca echipa incepand cu noul an!

Candidatul ideal pentru postul mentionat:
- Experienta in minim 1 an;
- Cursurile de calificare reprezinta un avantaj;
- Spirit de echipa.
In principal cautam instalatori care sa repare, monteze sau sa inlocuiasca instalatii si obiecte sanitare.
-Reparare instalatii sanitare si inlocuire tevi (PPR, polietilena, pexal, zinc, cupru)
-Reparare / montare baterii (pentru dus sau chiuvete)
-Reparare / montare obiecte sanitare (chiuvete, vase WC, rezervoare WC, cazi de baie, cabine de dus)
-Inlocuit instalatii sanitare (conducte + robineti trecere)
-Desfundari WC, canalizare, tevi
-Montare de robineti si apometre
-Lucrari lacatuserie

Salariul variaza intre 3000-5000Ron in functie de implicare

Descrierea jobului
- Efectueaza lucrari de executare, modificare si intretinere a instalatiilor snitare si termice ;
- Verifica buna functionare a instalatiilor sanitare si termice si echipamentelor;
- Respecta normele de securitate a muncii.
- Masina de serviciu
- Bonusuri din incasari.

Descrierea companiei
Suntem o societate cu traditie de peste 13 ani in domeniul instalatiilor, formata din echipe de instalatori si electricieni autorizati ANRE, dotate cu autoutilitare. Intervenim in toate sectoarele din Bucuresti si in Ilfov pentru a remedia avarii si a efectua lucrari de intalatii sanitare, termice, gaze sau electrice, cat si sisteme de supraveghere.

Esti ambitios si dornic de performanta? Vino alaturi de noi,intr-o echipa tanara,dinamica si cu atitudine pozitiva.
Oferim un pachet salarial competitiv si dezvoltarea carierei profesionale.

Pentru interviu,detalii sau depunere CV contact tel: - Dima Mihai Razvan

Mihai
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 816320