Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam instalatori

3.000 LEI
ID 800835
acum o săptămână
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Termotehnic Service SRL angajeaza instalatori in domeniul instalatiilor
termice si sanitare . Programul de lucru este de luni pana vineri.
Pachetul salarial se discuta in functie de experienta fiecarui candidat.
Pentru mai multe informatii va rog sa apelati la numarul de telefon :0733010110.

TERMOTEHNIC SERVICE
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 800835

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Specialista Marketing Uber Bolt Foodpanda
Marketing / Cercetare de piață
Salariu: 6.000 LEI
Acum 4 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Asistent Marketing cu atribuții de Sales manager.
Full time  |  Mid-Level  |  Marketing / Cercetare de piață
Salariu: 2.480 LEI
Muncitor pentru atelier productie mobilier
Full time  |  Necalificat  |  Lemn / PVC
Salariu: confidenţial
Acum 14 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Ne cautam colegi Mega Image- Bucuresti
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Acum 25 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajam contabila
Full time  |  Contabilitate / Traduceri
Salariu: 3.000 LEI
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov