Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Arhitect

Salariu confidenţial
ID 861841
acum 2 zile
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Descrierea jobului

Urmarirea si elaborarea unui proiect aflat in toate etapele de proiectare: etapa concept, avizare, proiect pentru autorizare, proiect tehnic, urmarire santier;

Cerinte:

Cunoasterea avansata a urmatoarelor programe: AutoCad, Arhicad, Microsoft Office, Excel.
Abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
Seriozitate, responsabilitate si capacitate de organizare a propriei activitati;
Dornic de asimilare si aprofundare a domeniului;
Peste 2 ani de experiență în Arhitectură.

Pachet salarial motivant, in functie de experienta si performanta;

IPROLAM SA | IPROLAM SA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861841