Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Tehnician sisteme de securitate

3.500 LEI
ID 803677
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Permis de conducere

Categoria B

Descrierea jobului:
-Intretinerea tehnica a sistemelor de securitate, CCTV si control acces;
-Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate, voce, date, conform proiectelor;
-Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu);
-Programarea sistemelor de securitate instalate.

Cerinte:
-Experienta in punerea in functiune a sistemelor de securitate
-Calificare TEHNICIAN SISTEM DE SECURITATE (OBLIGATORIU);
-Abilitati tehnice excelente;
-Mod riguros de organizare;
-Responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa;
-Disponibilitate la posibile deplasari scurte in tara
-Permis conducere cat. B
Program luni - vineri 9.00 - 17.00
Salariu 3000 - 3500 net
Ptr stabilirea unui interviu ne puteți contacta la Nr 0730 275 828
( anunț valabil cat este activ)