Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Consultant imobiliar.
Part time / Full time  |  Imobiliare
Salariu: confidenţial
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Operatoare Inmatriculari auto Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Administraţie / Sector Public / Administrativ / Logistică / Asigurări / Consultanță / Maşini / Auto / Prestări servicii
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Director Vanzari/Reprezentant vanzari SERVICII
Part time  |  Mid-Level  |  Prestări servicii / Vânzări
Acum 11 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Mecanic auto - Bucuresti
Full time  |  Maşini / Auto
Acum 17 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Ibis Styles Bucharest Erbas angajeaza cameriste
Full time  |  Necalificat  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
JobZZ.ro

Secretara

Salariu confidenţial
ID 869225
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză
duplicate
1

Pentru clientul nostru, distribuitor exclusiv al unora dintre cele mai cunoscute brand-uri de parfumerie cu o prezenta de peste 25 de ani pe piata si cu sediul in Bucuresti, Sector 5, suntem in cautarea unei noi colege/unui nou coleg cu experienta pentru postul de Assistant Manager.

Cerinte:
Studii medii finalizate;
Cunostinte limba Engleza - Nivel Avansat;
Experienta pe o pozitie similara;
Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, Outlook);
Bune abilitati de comunicare, organizare si prioritizare;

Responsabilitati:
Activitati de secretariat, receptie si protocol;
Directionare apeluri si corespondenta;
Tehnoredactarea de diverse materiale;
Programarea de intalniri si interviuri;
Mentinerea legaturii cu agentiile de turism pentru plecari si delegatii;
Actualizarea bazelor de date;

Program de lucru:
L-V, interval 08:00 - 17:00;

Pachet de Beneficii:
Contract de Munca Nedeterminat;
Perioada de training si induction asigurata dupa angajare;
Tichete de Masa;
Discount la produsele comercializate de companie;
Prime de Sarbatori;
Oportunitati de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru placut;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail [email protected] sau contactati-ne la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!