Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Curatenie

Salariu confidenţial
ID 836734
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Cerinte:

-Capacitate de organizare;
-Responsabilitate şi atentie la detalii;
-Seriozitate

Responsabilitati:

-Asigura si supravegheaza curatenia din birouri, holuri, sali de mese, sali de sedinte, grupuri sanitare;
-Asigura aprovizionarea spatiilor comune (sali de mese, birouri, grupuri sanitare) cu consumabilele specifice activitatii;
-Colaboreaza cu toate departamentele pentru indeplinirea sarcinilor ce ii revin;
-Gestioneaza materiale de intretinere, protocol si curatenie, asigurand necesarul permanent pentru angajatii companiei;
-Verifica starea de functionare a dozatoarelor de apa si a altor aparate electrocasnice (frigidere, cuptoare cu microunde, expresoare, etc);
-Verifica curatenia in sediile companiei;
-Supravegheaza si organizeaza spatiile de depozitare;

Millenium Pro Design - lider in Romania in domeniul Travel Retail. Misiunea noastra este de a oferi clientilor nostri produse si servicii de cea mai buna calitate, folosind tehnologii inovatoare si un mediu orientat catre client, pe baza carora clientul sa poata lua cele mai bune decizii de cumparare. Brand-ul nostru: BESTVALUE - Duty Free Experience.

Millenium
ID 836734