Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Optica Medicala angajeaza Optometrist

600 EUR
ID 833729
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerinte:

- seriozitate
- amabilitate
-studii de specialitate finalizate sau in curs de finalizare
-experienta in domeniu - minim 1 an
-persoana responsabila, organizata, motivata, cu abilitati de comunicare si vanzare
-Cunostinte operare PC (Excell, Word).

Condiții:

- Atmosfera de munca relaxanta, fara stres.
- Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea carierei.
- Salariu fix

Descrierea jobului:

- Examinarea pacienţilor cu acuitate vizuală deficitară, prescrierea retetei de ochelari si a lentilelor de contact, acordarea consultaţiilor cu privire la utilizarea acestora;
- Consiliere in alegerea ramelor si lentilelor pentru ochelari;
- Instruirea clientilor in utilizarea tehnicilor de corectie cu lentile aeriene si de contact;
- Întreţinerea echipamentelor şi a dispozitivelor din
dotare;
- Organizare la locul de munca;
- Promovarea imaginii unitatii;
- Planificarea activitatii;
- Vanzarea serviciilor si produselor catre client.
Disponibilitate imediată.