JobZZ.ro

Muncitori necalificați -abator Germania

1.800 EUR
ID 878113
acum o lună
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Producție

Ţară

Germania

Angajam muncitori necalificați pentru prelucrarea produselor din carne , munca la banda . Abatorul se afla in Germania.

AJUTĂM CU TRANSPORTUL !

BENEFICII:
-salariul este intre 1500-2000 de euro, bani ramasi dupa retinerea cazarii si a utilitatilor;
-contract de munca
-asigurare medicală
-spor de noapte 25 %
-duminica și zilele de sărbătoare legale plătite cu spor 25%
-alocații pentru persoanele care au copii minori 219 €
-concediu plătit 24 zile pe an
-al 13-le-a salariu
-primă de Crăciun
-instruire și formare profesională
-nu percepem nici un fel de comision de angajare
-echipament de lucru gratuit

Descrierea postului :
-post la banda , etichetare,ambalare
-programul de lucru este de 6 zile pe săptămâna ,8 ore cu posibilitatea de a se face ore suplimentare
-disponibilitatea de a lucra pe ture (zi și noapte )
-cazare in camere de 2 persoane /camera de cuplu

Cerințe :
-persoane serioase, bărbați,femei sau cupluri obișnuite sa lucreze in 2 schimburi cu vârsta cuprinsă între 18-55 de ani.
-cazier curat
-apți de munca

MODALITĂȚI DE PLATA :
-plata salariului se efectuează prin transfer bancar pe data de 10 a fiecărei luni
-salariul este 12,20€ brut pe ora efectiv lucrata

FIRMA SE OCUPA DE TOATE ACTELE NECESARE :
-cont bancar;
-asigurare de sănătate;
- Anmeldung.

Drumul din România pana in Germania este de 190 € care este suportat de firma și vi se va retrage din primul salariu . Avem plecări săptămânale din următoarele orașe : Brasov,Sibiu,Deva,Timișoara ,Arad .
Pentru informații suplimentate sunați la numărul de telefon 0791483803 de luni -sâmbătă între orele 9-17.