Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

La paste fainoase germania

1.800 LEI
ID 881698
acum 13 ore
Arad, Arad
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Ţară

Germania

duplicate

1

Suntem o agenție plasare de forță de muncă in Germania și suntem încântați să oferim oportunități de angajare într-o fabrică de paste fainoase
Ce oferim:
- Salariu atractiv, incepand de la 1800 de euro
- *Locuri de muncă stabile
- *Cazare Asigurată, se sta 2/3 persoane
- *Transport organizat
*Căutăm:
- Persoane dornice să facă parte din industria de paste fainoase
- Abilități de comunicare în limba germană este un avantaj
- Dorința de a evolua și a se stabili într-o comunitate dinamică.
*Responsabilități:
- Participă activ la procesul de producție a pastelor fainoase
- Asigură-te că standardele de calitate sunt respectate cu atenție.
*Locația:
Fabrica noastră se afla in Germania (Hamburg, Frankfurt, Stuttgart)
*Cum să aplici:Sunati la urmatoarele numere de telefon: 0758471453 si 0793012194 si 0759346562

cristina petrescu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881698