JobZZ.ro

Consultant Vanzari

Salariu confidenţial
ID 879811
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administraţie / Sector Public

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Cerințe:

Experiența constituie un avantaj;
Studii medii sau superioare finalizate;
Cunostinte medii in domeniul auto/utilaje constructii constituie un avantaj
Cunostinte medii operare PC;
Capacitate de lucru in echipa;
Abilitati de comunicare cu clientii si colegii.

Beneficii:

Program lucru Luni-Vineri 8.30 -17.00
Mediu de lucru placut intr-un colectiv tanar;
Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
Concedii conform legislației;
Posibilitati de instruire si formare profesionala;
Pachet salarial motivant format din salariu fix, bonuri de masa, bonusuri de performanta si prime.

Responsabilități:

Procesarea comenzilor;
Ofertarea pe e-mail si telefonic;
Identificarea corecta a pieselor in cataloagele de specialitate;
Consilierea tehnica a clientilor;
Furnizarea de informatii complete asupra produselor.
Facturare si livrarea produselor prin firmele de curierat.