Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Instalator sprinklere/ lacatus mecanic Bucuresti
Full time  |  Producție / Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: 5.500 LEI
Acum 37 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam absolventi studii tehnice pentru activitati SSM
Proiect / Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Protecţia muncii / Protecţia mediului / Prestări servicii / Inginerie / Tehnologie
Salariu: confidenţial
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Asistent manager/ asistent vanzari
Salariu: 3.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Lucrator comercial restaurant
Full time  |  Student / Mid-Level / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.500 LEI
Acum 5 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Broker / agent imobiliar
Full time  |  Mid-Level  |  Imobiliare
Salariu: 4.500 LEI
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Consultant Imobiliar

Salariu confidenţial
ID 864290
acum o lună
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Imobiliare

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal:
Te consideri o persoana cu spirit antreprenorial?
Biroul nostru este in cautare de parteneri cu/fara experienta in domeniul imobiliar,dar dornici sa se dezvolte intr-un mediu dinamic si atractiv financiar.
Te invitam sa aplici la aceasta oportunitate doar daca:
-ai dorinta de a-ti dezvolta propriul business de succes si ai in vedere sa iti deschizi o firma (SRL / PFA);
-esti dispus sa te dedici afacerii tale;
-esti interesat sa investesti in educatia ta, sa te dezvolti personal si profesional:
-iti doresti sa ai venituri considerabile direct proportionale cu munca depusa si in acelasi timp libertatea de a imbina viata personala cu cea profesionala dupa bucul tau plac.

Descrierea jobului
Cum va arata activitatea ta in cadrul RE/MAX?
In prima luna vei parcurge un proces de traininguri si integrare, astfel incat sa ne asiguram ca vei dobandi toate informatiile necesare pentru a deveni un specialist in imobiliare.
Vei prospecta continuu piata imobiliara, respectiv cererea si oferta pentru identificarea clientilor si vei efectua analize comparative pentru a stabili pretul corect al unei proprietati.
Vei lucra zilnic in CRM, baza ta de date, pentru a te asigura ca ai efectuat toti pasii pentru promovarea proprietatilor.
Vei interactiona cu evaluatori, notari, arhitecti, cadastristi, etc, pentru a putea oferi informatii avizate clientilor tai.
Te vei educa continuu cu privire la procesul de vanzare, managementul timpului, generarea de recomandari, promovare, legislatie, etc.
Vei interactiona si vei colabora cu alti specialisti in imobiliare din reteaua RE/MAX sau din piata imobiliara pentru a gasi cele mai bune oportunitati de tranzactionare pentru clientii tai, vanzatori sau cumparatori.
Vei participa la sedintele saptamanale ale biroului pentru a intelege strategia biroului.
Ce iti oferim?
Procent motivant de comision in functie de tranzactiile efectuate;
Brand recunoscut la nivel national care iti va aduce recunoastere si clienti din prima luna;
Know-how de succes testat la nivel national si international;
Acces la instrumente de tehnologie de ultima ora pentru a performa;
Sesiuni de coaching periodice pentru a te ajuta sa iti dezvolti abilitatile necesare pentru a avea succes;
Acces la cea mai mare baza de date pentru imobiliare din Romania si din lume;
Apartenenta la cea mai mare retea de agenti imobiliari atat la nivel national cat si international.

Descrierea companiei:
RE/MAX Eskyo este o agentie imobiliara, afiliata retelei internationale RE/MAX - numarul 1 mondial in real-estate.La acest moment suntem prezenti in Bucuresti, Galati si Braila, cu peste 25 afiliati. Scopul agentiei este sa ne extindem reteaua astfel incat sa fim prezenti in toata tara, sa obtinem cele mai bune rezultate posibile pentru clientii nostri si sa ne reprezentam clientii la standardele cele mai inalte.