Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Angajez bucatar si ajutor de bucatar.

Salariu confidenţial
ID 815859
acum 2 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Restaurant si locatie de evenimente, situat in sectorul 5, angajam bucatar pentru cald si ajutor de bucatar, cu experienta.
Cautam persoane:
- serioase, care apreciaza lucrul bine facut si doresc sa lucreze cu drag alaturi de noi
- sa aiba capacitatea de a invata rapid si dorinta de a se dezvolta profesional;
- energic, cu spirit de echipa si initiativa;
- orientat spre atingerea rezultatelor;
- serios, punctual, harnic, corect, si decent;

Responsabilități:
- pregateste comenzile in conformitate cu standardele in vigoare si respecta sarcinile;
- răspunde de calitatea produselor preparate în bucătărie;
-asigură respectarea normelor igienico-sanitare în bucătărie;
- ajută bucătarul sef în managementul general al bucătăriei
- păstrează permanent ordinea și curățenia la locul de muncă;
-foloseste si pastreaza in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare;
- respecta normele de igiena si securitate in munca.
Persoana de contact: George,tel 0 771 572 138