Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Personal Fast Food

Salariu confidenţial
ID 879063
acum 3 săptămâni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri,    Alimentație / Comerț

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Angajăm personal Fast Food pentru o locație nouă, în zona Piața Gorjului.

Responsabilități:
• Prepararea produselor în conformitate cu standardele noastre
• Asigurarea igienei și curățeniei în zona de lucru
• Servirea clienților cu promptitudine și amabilitate
• Menținerea echipamentelor de bucătărie în stare de funcționare

Cerințe:
• Abilități bune de comunicare și atenție la detalii
• Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat
• Respectarea regulilor de igienă și siguranță alimentară
• Disponibilitatea de a lucra in ture
• Experiența anterioară constituie un avantaj

Oferim:
• Salariu avantajos în funcție de experiență și implicare
• Contract de muncă
• Tips
• Mediu de lucru plăcut și dinamic
• Masă de prânz asigurată

 Dacă vrei să faci parte din echipa noastră trimite CV la adresa de email: [email protected]
 Pentru mai multe detalii contactați-ne telefonic la numărul: 0767020715

Mogul Kebab
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879063