Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician telecomunicatii fibra optica

3.500 LEI
ID 810416
acum 2 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Cautam colegi care sa ne ajute la instalarea serviciilor de telecomunciatii prin fibra optica la domiciliul clientilor.
Noii nostri colegi vor avea urmatoarele responsabilitati:
- Pregatire, cablare – montaj fibra optica si cablu coaxial
- Instalare conectori mecanici fibra optica
- Instalare echipamente terminale (modem, set top box, etc.)

Cerinte:
- experienta minim 1 an in domeniul telecomunicatiilor
- capacitate de invatare/perfectionare la locul de munca
- persoana dinamica si responsabila
- orientare catre client si rezultate
- permis de conducere cat. B

Pentru munca depusa vei beneficia de:
- Cel mai competitiv pachet salarial din piata, alcatuit din baza plus comision pentru fiecare instalare executata
- Masina cu posibilitatea de utilizare in interes personal
- Telefon mobil si echipament de munca de ultima generatie

Codrin Cujba | INTELITECH SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 810416