Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician Productie Publicitara

2.500 LEI
ID 784247
acum 3 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descrierea jobului

Tehnician Productie Publicitara este job-ul care da viata ideilor clientilor nostri dar in acelasi timp asigurandu-se ca acestea sa fie produse la timp si in parametrii stabiliti.

ATRIBUŢII
Responsabilităţile tale vor include:

• Identificarea cerintelor clientilor si oferirea de solutii simple si eficiente.
• Colantari inscriptionari de orice tip ( auto, vitrine, geamuri, etc. )
• Finisare materiale publicitare tiparite (postere, panouri, etc.) laminare, caserare, taiere pe contur etc.
• Finisare bannere - termolipire bannere, capsare bannere, gauri de vant.
• Gestionarea cu responsabilitate si profesionalism a materielor, uneltelor si utilajelor din dotarea spatiului de productie.
• Impachetarea si manipularea produselor din zona de productie in zona de livrari;

Descrierea companiei

Suntem o companie de productie publicitara specializata in print de mari dimensiuni indoor si outdoor. Mai multe detalii promoart.ro sau facebook.com/Promoart.Suceava

Detalii 0330 100 333 sau office@promoart.ro

Andrei Stanciu | Promoart
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 784247