Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Soferi cat B si C Germania

1.900 EUR
ID 835624
acum 3 săptămâni
Vaslui, Vaslui
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Angajam Curieri pentru Amazon si DPD
Cerințe:

Permis Cat.B (nu este necesara experienta)
Seriozitate și dorință de muncă
Condiții:

Program de lucru full-time
Contract de muncă cu angajator German
Concedii conform legislației
Asigurare medicală
Cazare oferită de către companie la pensiuni, contracost (Pretul acesteia difera in functie de zona unde o sa lucrati, dar cea mai scumpa pensiune fiind de 350 euro/luna)
Salariul este între 1700 - 1900 euro/net, in mana( în funcție de zilele care le lucrati saptamanal, 5 zile sau 6 zile)

Responsabilități:

Livrarea coletelor către clienți

Pentru soferii cu categoria C se ofera un salar de 2400 euro net(in mana) si se lucreaza 5 zile pe saptamana. Cursele se fac doar pe teritoriul Germanie, nu sunt sunt internationale.

Pentru mai multe detalii sunati sau scrieti pe whatsapp la urmatoarele numere:
0770 354004 - Nr. Romania
0172 4720277 - Nr. Germania + Whatsapp

Claudiu
ID 835624