Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Secretariat si contabilitate primara

Salariu confidenţial
ID 827103
acum 2 săptămâni
Suceava, Suceava

Secretariat / Office / Back Office,    Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Germană,    Engleză

Candidatul ideal
- experienta relevanta in activitatea de contabilitate primara;
- atitudine proactiva;
- persoana punctuala si atenta la detalii;
- abilitati de comunicare scris /vorbit;
- abilitatea de folow-up telefonic sau prin email;
-sociabila si extrovertita ;
-capabila sa ia decizii;
-cunostinte operare calculator (Microsoft sau Crm);
-disponibilitate pentru munca dе teren (la nevoie);
-chiar daca te entuziasmezi sau te superi intr-o situatie stresanta te calmezi foarte repede si esti capabila sa iei decizii logice;
--iti place stabilitatea ,dar in acelasi timp si sa evoluezi;
-esti atenta si deschisa la feedback;
-iti place sa-ti atingi obiectivele;
-permis de conducere categoria B;
-program flexibil in situatii de urgenta ;
-capabila sa fie organizata in toate situatiile ;

Descrierea jobului
CONTABILITATE PRIMARA

-emiterea si inregistrarea documentelor contabile-contabilitate primara (registru de banca, registru de casa, bonuri de consum etc);
-urmarirea platilor-incasarilor catre furnizori respectiv clienti;
-pregatirе аctе pеntru contabilitаtе
-plаtа si opеrаre facturi

SECRETARIAT

- activitati de secretariat;
-organizаre si indosаriere аcte
-mentinеrea la zi а bаzei dе dаtе(microsoft еxcеl si crm)
-deplasare la banci,finante,contabilitate(lunar)
-verificare actelor si a oamenilor in momentul cand se efectueaza deplasarile (deplasarile la autocar)
-relatii cu publicul telefonic,facebook si whatsapp

-program de la 7:30-16:00;
-telefon de serviciu ;
-Laptop de serviciu ;
-masina pentru munca de teren ;
-Jobul este in Cartierul Obcini

Descrierea companiei
Firma LUCICOSM S.R.L., cu sediul in Suceava, str. Statiunii, nr. 2, a fost infiintata in anul 1996 si are ca obiect principal de activitate, incepand cu anul 2005, serviciile de transport persoane atat intern, cat si international, dar si inchirierea de autocare si microbuze.Din anul 2011 am inceput activitatea de plasare forta de munca catre Germania urmand in 2017 sa le oferim clientilor si posibilitatea de a le recupera taxele,impozitele si alocatia din Germania.

Compania noastra este formata dintr-o echipa de tineri profesionisti, care se imbina armonios cu oameni experimentati in transporturile internationale de persoane.

In acest moment, compania LUCICOSM detine trei autovehicule: un autocar Man Lion’s Coach L fabricat in 2015, un autocar Man Dyparro T95 fabricat in 2007 si un microbuz VW LT 46 fabricat in anul 2002.

Toate transporturile realizate de LUCICOSM sunt asigurate si monitorizate atent de catre personalul de la sediul nostru central, pentru ca graficele de timp sa fie respectate si clientii sa ajunga la destinatie in intervalul stabilit.

Transporturile efectuate se fac doar cu clientii nostri care merg la munca sau in cazul inchirierii flotei.