Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Se cauta bucătar Chef

Salariu confidenţial
ID 869638
acum o săptămână
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Restaurant din Suceava cauta bucătar chef! Cum este de la sine inteles, experienta este obligatorie! Cerințe:
- Persoana de incredere, cu un simt al organizării bine dezvoltat si cu placerea de a lucra in echipa
Responsabilități:
-organizarea cu simt de răspundere activității din bucătărie
- Întocmirea listei de necesar
-Controlează și răspunde pentru calitatea materiilor prime și a produselor finite
- Organizează restul echipei astfel incat activitatea sa se desfășoare corect si armonios
Oferim:
- Contract de munca pe o perioada nedeterminată
- Salariu motivant in acord cu experienta si performanțele din bucatarie
- Concedii conform legislației
- Mediu de lucru curat si placut alaturi de o echipa vesela si bine primitoare
-Posibilitatea de a lucra in schimburi

Andra
ID 869638