Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Restaurant Nevada angajează AJUTOR BUCĂTAR

2.750 LEI
ID 879077
acum 6 zile
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Tip job

Full time

RESTAURANT NEVADA DIN SUCEAVA ANGAJEAZĂ ÎN CONDIȚII AVANTAJOASE : AJUTOR BUCĂTĂRIE

Căutăm persoane pasionate de bucătărie, care să-și dorească să lucreze în domeniu și care să respecte mediul locului de muncă.

Dacă îndeplinești cerințele de mai sus și cauți un loc de muncă stabil, curat, pe termen lung, contactează-ne.

OFERIM :

transport seara acasă (dacă e cazul) pe raza municipiului Suceava și împrejurimi;

program de lucru de 2 zile muncite, 2 zile libere;

forme legale de muncă;

carte de muncă FULL-TIME;

disponibilitate : imediat;

mâncare zilnic ;

echipament muncă;

posibilitate reală de avansare, in funcție de dvs;

salarii începând de la minim 2750 lei în mână, (diferă în funcție de experiență și disponibilitate).

Restaurantul Nevada este situat în orașul Suceava, pe strada Mărășești, nr. 2 (în apropiere de primărie și policlinică).

Detalii la telefon. lajumate.ro

Contactează utilizatorul

Restaurant Nevada angajează AJUTOR BUCĂTAR
Alex | FOOD - NELIMITAT S.R.L.
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879077

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Femeie de serviciu si spalator vase
Full time  |  Mid-Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.400 LEI
Acum 2 săptămâni Buzau, Buzau
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Ajutor de bucatar. Venit total 3500-4000 lei.
Full time  |  Fără studii superioare / Necalificat  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 4.000 LEI
Acum o săptămână Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Bucatar/bucatareasa
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 3.240 LEI
Acum 2 săptămâni Galati, Galati
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Confectionere textile
Full time  |  Industrie ușoară / Confecții
Salariu: 3.300 LEI
Acum 2 săptămâni Galati, Galati
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Muncitori necalificati
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.000 LEI
Acum 2 săptămâni Targu Jiu, Gorj
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici