Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam Operator curatenie
Alt domeniu
Salariu: 2.700 LEI
Acum 3 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Lucreaza cu noi! ...... fii angajat! Personal documentatii tehnice
Full time  |  Secretariat / Office / Back Office / Inginerie / Tehnologie
Salariu: confidenţial
Acum o oră Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajăm muncitori calificați în domeniul rețelelor electrice
Full time  |  Energetică
Salariu: 1.500 EUR
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Vanzatoare/lucrator comercial /barista DN1 Value Center Balotesti
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 4.500 LEI
Acum 20 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajez livratori Bolt food,Glovo,Tazz by TOATA ROMANIA
Full time  |  Transport
JobZZ.ro

Reprezentant Vanzari – Standuri POSM Display si Productie

2.000 EUR
ID 870695
acum 7 luni
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări,    Publicitate,    Producție

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere & Responsabilitati
- Atragerea de clienti noi, semnarea de contracte, creativitate si inovatie in gasirea de solutii;
- Derulare contracte produse tipografice (tipar offset, print digital, print digital largeformat, POSM Display, Ambalaje carton, etc) si productie publicitara (casete luminoase, signalistica, indoor, outdoor, etc);
- Imbunatatirea continua a vanzarii catre clienti existenti - latura proactiva (tiraje mai mari, preturi mai bune);
- Relationare excelenta cu echipa de proiect.

Cerinte
- Experienta in domeniul tipografic, promotionale si/sau agentii de publicitate ( constituie avantaj contacte portofoliu de clienti ) ;
- Foarte organizat si atentie la detalii. Abilitati de organizare;
- Comunicare excelenta, cu putere mare de a asculta fara a se pierde controlul;
- Atitudine pozitiva si prietenoasa atat cu clientii cat si cu colegii;
- Permis conducere auto categoria B;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Pachet salarial motivant - salariu fix consistent si sistem de bonusuri (pentru ca ne dorim atragerea de oameni de vanzari cu bune performante, asiguram un pachet de beneficii si venituri peste medie, limita fiind doar rezultatele obtinute. PACHET NEGOCIABIL FUNCTIE DE VANZARI);
- Masina si telefon de serviciu;
- Facilitati, bonusuri si prime de sarbatori;
- Cariera pe termen lung.