Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Restaurant Nevada angajează persoană la SPĂLAT VASE
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 2.500 LEI
Acum o zi Suceava, Suceava
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Fast food ARENI SHAORMA angajează : coleg(ă) casier - dispecer
Salariu: 3.000 LEI
Restaurant Nevada angajează AJUTOR BUCĂTAR
Salariu: 2.750 LEI
Fast Food Areni Shaorma angajează șofer livrări/aprovizionare
Full time  |  Transport
Restaurant NEVADA angajează coleg / colegă PIZZER (PIZZAR)
Full time  |  Mid-Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 4.000 LEI
JobZZ.ro

Reprezentant Vânzări

Salariu confidenţial
ID 880561
acum o lună
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

La CIO ai mai mult decât un loc de muncă. Aici este locul în care ne jucăm pentru a schimbă jocul, pentru a aduce arome din toate colțurile lumii în bucătăria fiecărui român și pentru a arăta lumii că fără sare și piper, viața nu are gust.

Cerinte:
- Experienţă în vânzări FMCG, de preferat categorii de produse FOOD;
- Experiență în comerțul tradițional - lucrul cu distribuitorii zonali / comerț en-gross / rețele LKA;
- Cunoașterea rețelelor comerciale din zona de interes și a distribuitorilor de FOOD;
- Persoană motivată, organizată, atentă la detalii, orientată spre rezultate.
- Permis de conducere categoria B (minimum 5 ani);
- Disponibilitate de a face deplasări în zona alocată (peste 60% din timp).

Responsabilitati:
- Vizitarea magazinelor din comerțul tradițional, respectiv LK si IKA pe județele arondate, conform routingului prestabilit;
- Colaborarea și negocierea cu personalul magazinelor (factori de decizie) pentru obținerea celor mai avantajoase spații de expunere;
- Realizarea/Verificarea expunerii în magazin a întregii game de produse aprovizionate;
- Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți - prin listari produse noi, influențare comenzi etc.;
- Realizarea și transmiterea rapoartelor de activitate solicitate.

Ce oferim:
- Telefon, laptop și mașina;
- Pachet salarial fix + bonusare;
- Program de induction personalizat;
- Program de training.