Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Optica Medicala angajeaza Marketing Specialist

3.000 LEI
ID 881638
acum 2 zile
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Dacă ești student(ă) și vrei să începi o carieră în publicitate sau îți dorești o nouă oportunitate în acest domeniu, căutăm un Account Planner care să se alăture echipei noastre!
Responsabilități:
• Comunicare constantă între client și companie, dar și între companie și furnizorul de spații publicitare.
• Planificarea și gestionarea campaniilor publicitare pe facebook.
• Elaborarea ofertelor pentru clienți și întocmirea documentelor necesare pentru realizarea campaniei.
• Colaborare cu departamentul de print pentru a asigura livrarea la timp a materialelor necesare pentru decorare.
• Găsirea de soluții creative și inovative pentru alocarea resurselor interne.
• Lucru eficient în echipă pentru atingerea obiectivelor comune.
• Raportarea progresului către Account Director.
Cerințe:
• Abilități excelente de comunicare și relaționare.
• Cunoștințe medii-avansate de operare calculator.
• Abilități solide de utilizare a Microsoft Excel, Word și Outlook
• Capacitate de organizare și atenție la detalii.
Ce oferim:
• Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic.
• Experiență valoroasă în domeniul publicității și al comunicării.
• Posibilitatea de dezvoltare profesională și personală.

CC OPTIC
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881638