Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator DCS - Monitorizare instalatie de distilare

Salariu confidenţial
ID 863948
acum 4 zile
Slatina, Olt
Domeniu de activitate

Producție,    Petrol / Gaze,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Societatea noastra face angajari pe urmatoarele posturi:
Operator DCS - Monitorizare instalatie de distilare atmosferica
Candidatul trebuie sa detina cunostinte in domeniu.
Capacitate de comunicare și de a lucra în echipă.
Perseverent și dornic în a se dezvolta în domeniul in care isi desfasoara activitatea.
Persoană dornică si implicata in identificarea de soluții in functie de problemele intalnite la instalatia din rafinarie.

Descrierea jobului
Acesta va lucra cu utilaje statice si dinamice in instalatia de distilare atmosferica.
Va monitoriza instalatia de distilare atmosferica din camera de comanda.
Se va ocupa de calculul și dimensionarea unor soluții tehnice.
Va urmari sa se desfasoara corespunzator procesul din rafinarie.
Va parcurge și înțelege caietul de sarcini elaborat de către angajator.
Va fi selectat pentru participarea la ședințe tehnice și la ședințe de progres
Se ofera salariu motivant!

CV urile se pot trimite la adresa de email: [email protected]

Descrierea companiei
Societatea DAROGAS OIL S.R.L detine in Comuna Ganeasa, Jud. OLT o instalație prelucrare a titeiului cu capacitate mare.

Societatea DAROGAS OIL S.R.L este inregistrata ca antrepozit fiscal de productie fiind detinatoare a autorizatiei de antrepozit fiscal de productie nr. RO 01160328PP01.

Principalele activitati desfasurate de către S.C. DAROGAS OIL S.R.L în cadrul antrepozitului fiscal sunt reglementate de următorul cod CAEN: 1920 – Fabricarea produselor obținute din prelucrarea țițeiului;