Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Montator subansamble/Operator productie

1.500 LEI
ID 835437
acum 3 săptămâni
Ploiesti, Prahova
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Descriere Loc de munca

RESPONSABILITATI:
- operare masini (automate, semiautomate, manuale) pentru care se ofera instruire la locul de munca;
- executarea in timp si la calitatea ceruta a operatiunilor procesul de fabricatie de la postul de lucru pe care il ocupa, in
vederea atingerii tintelor orare/zilnice in conformitate cu planul de productie;

BENEFICII:
Salariu net 1500 lei
Tichete masa 20 lei/zi
Bonus de productivitate
Bonus de Craciun si de Paste , 410 ron net / eveniment

Transport asigurat pe urmatoarele rute:
1.Gara de Sud-Mihai Bravu-Uztel(Camine)-Afi -Soseaua Nordului(Mestesugaresc-Complexul Mare Nord)-Hotel Nord(statia 44)-Kaufland-Parc Industrial Ploiesti
2. Filipestii de Padure-Margineni-Olari-Darmanesti-Vladeni- Parc Industrial Ploiesti
3. Satul Banului-Magureni-Calinesti-Filipestii de Targ-Bratasanca-Stoenesti- Parc Industrial Ploiesti
4.Lidl Vest-Kaufland- Parc Industrial Ploiesti
5. Uztel-Berceni-Pantazi-Pantazi-Darvari-Coslegi

Flexitech
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835437