Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gradinar - Iulius Mall Suceava

Salariu confidenţial
ID 819868
acum 2 săptămâni
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Descrierea postului:

- Întreţine spaţiile verzi, plantele, arbuştii şi copacii din exteriorul şi interiorul complexului comercial;
- Menţine curăţenia, aspectul estetic şi lucrările de întreţinere a spaţiilor verzi;
- Întreţinerea arbuștilor decorativi;
- Protejarea plantelor contra dăunătorilor şi bolilor;
- Pregătirea manuală a terenului cultivat prin săpare, greblare, însamânţare
- Fertilizarea, însămânţarea şi plantarea răsadurilor

Cerinte:

- Experiență pe un post similar
- Cunoștințe de bază în domeniul horticulturii (grădinăritului)
- Capacitate de cooperare și spirit de echipă

Se oferă:
- Pachet salarial motivant;
- Condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic şi stimulativ;
- Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanţă şi succese dovedite.

Pentru detalii ne puteți contacta la nr 0728990024

Andreea Cațiche
ID 819868